Kategoriler: Elektrik & Elektronik

TASSOL SOLDER

Türkiye
19 Ocak 2022
Görüntüleme: 388
  • Bu ilanı bildir
    Login Required
  • Share This Listing
imagesimagesimages
imageimageimage
Açıklama:

İleri endüstri uygulamalarının gereksinimi olan saf, istenilen teknik standartlara tam olarak uygun lehim alaşımları ve kimyasalları üretimi alanında faliyet gösteren Tassol 22 yıldır sektöre hizmet sunmaktadır. Tassol temel faaliyet alanını, lehim ve ürünlerinde sağlam ve uygun fiyatlı malzemeyi sağlamak olarak tanımlamaktadır.

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara üretmek amacımız ve bu hedefle sürekli AR-GE ve teknolojik altyapımıza yaptığımız yatırımlarımız sayesinde bugün lehim alaşımları ve kimyasallarının üretimi alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktayız.

Tassol lehim ve yan ürünleri alanında çok çeşitli ürünlerin imalatını yapmaktadır. Sektörümüzde küçük ve büyük tüm işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün yelpazemiz her zaman güncel ve son teknoloji tabanlıdır. Sektörümüzdeki çeşitli alanlardaki kullanımlarına yönelik ve özel siparişe dayalı değişik alaşımlarda ve formlarda özel ürünlerin üretiminide yapmaktayız.

Tassol olarak üretimini yaptığımız ürünlerin her zaman yerel ve uluslararası standartlara uygun olması en önemli hassasiyetimizdir. Bu nedenle sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip eder ve kalite kuruluşları ile iletişim halinde oluruz

Kategori:   
Telefon: xx
İlgili İlanlar
Shedule a Test Drive
[dhvc_form id="2578"]
Apply For TradeIn With Us
[dhvc_form id="2578"]